دوربین مداربسته در شیراز

گروه فنی مهندسی حفاظت ایمن پارس فعالیت خود را ازسال 1388 آغاز کرده است.فعالیت این مجموعه شامل مشاوره ،طراحی ،فروش ،اجرا و پشتیبانی از کلیه سیستم های نظارتی شامل فروش دوربین مداربسته در شیراز ، شبکه کامپیوتری و مخابراتی، سیستم های اعلام سرقت آدرس پذیر،انواع درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد و کلیه سیستم های اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر می باشد و به ارائه سرویس های پر کیفیت، امن و پیشتازانه می پردازد.

آدرس:شیراز،خیابان قاآنی شمالی،جنب کوچه 14،روبروی بانک ایران زمین،حفاظت ایمن پارس

شماره های تماس:32340515-071 و 09364909355

نمایندگی محصولات دوربین مداربسته هایک ویژن در شیراز

دوربین مداربسته هایک ویژن رتبه یک دوربین های مداربسته در دنیاست و گروه حفاظت ایمن پارس نیز نماینده ویژه دوربین های مداربسته هایک ویژن در شیراز است و تنها نماینده ای است که امکاناتی مثل انتقال تصاویر دوربین های مداربسته هایک ویژن  روی موبایل در شیراز را انجام داده و از نیروی فنی قوی برای اجرای پروژه های دوربین مداربسته در شیراز برخوردار است.

نمایندگی محصولات تولید شده کمپانی هایک ویژن در شیراز

نمایندگی دوربین مداربسته هایلوک در شیراز

هایلوک محصول تولید شده کمپانی هایک ویژن است که در عین حال که محصولاتی با کیفیت هستند قیمت  آن ها نیز مناسب و مقرون به صرفه است.امکان خرید حضوری و مشاهده کیفیت تصاویر این محصولات در فروشگاه وجود دارد علاوه بر آن نیز امکان خرید آنلاین و مقایسه قیمت های این محصولات در سایت حفاظت ایمن پارس فراهم است.

برابی مشاهده همه محصولات هایلوک روی این لینک کلیک نمایید.

نمایندگی دوربین مداربسته ورتینا در شیراز

محصولات ورتینا با استاندارهای اروپا سازگار هستند و دارای کیفیت بسیار بالایی تا رده محصولات هایک ویژن می باشند.امکاناتی مثل انتقال تصویر بر روی موبایل آن کاملا فعال بوده و با گارانتی دو ساله تعویض ارائه می شوند.این به معنی آن است که در صورت بروز هرگونه مشکلی برای این دوربین ها فروشگاه یک دوربین مداربسته کاملا نو به شما تقدیم می نماید.

برای مشاهده و مقایسه قیمت همه محصولات ورتینا روی این لینک کلیک کنید.

نماینده ویژه محصولات دوربین های مداربسته پیناکل در شیراز

محصولات پیناکل ساخت کشور ایران هستند و با کیفت قابل قبول ، قیمت بسیار مناسبی نیز دارند.این محصولات نیز با گارانتی دوساله تعویض ارئه می شوند.برای مشاهده آنلاین محصولات پیناکل روی این لینک کلیک کنید.

انجام پروژه های ویژه دوربین مداربسته در شیراز

گروه حفاظت ایمن پارس مجری بسیاری از پروژه های مهم دوربین مداربسته در شیراز است.از جمله آن ها می توان به اجرای سیستم های نظارتی ،حفاظتی سازمان هایی مثل:اداره استاندارد استان فارس،مجتمع صنعتی ذوب آهن پاسارگاد،شهرداری شیراز،شرکت صنایع الکترونیک شیراز و میراث فرهنگی و بسیاری از سازمان های دیگر اشاره کرد.برای مشاهده تمامی پروژه های انجام شده توسط گروه حفاظت ایمن پارس روی این لینک کلیک کنید.

امکان خرید همه محصولات دوربین مداربسته در شیراز وجود دارد فقط کافی است سری به فروشگاه بزنید و از مشاوره رایگان همکاران ما استفاده کنید همچنین برای رفاه حال مشتریان محترم امکان خرید آنلاین همه محصولات را نیز فراهم کرده ایم.برای مشاهده همه محصولات روی این لینک کلیک کنید.

بدون ديدگاه

ارسال دیدگاه