مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

شرایط حمل و تحویل کالا

 در مراکز استان و شهرستان

1. حمل کلیه سفارشات توسط پیک ویا مراکز پستی معتبر صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پیک ویا مراکز پستی  ندارد.

2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پیک ویا مراکز پستی معتبر صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. مدت زمان تحویل محموله ها از دوساعت تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)

3. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پیک ویا مراکز پستی معتبر به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

4. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پیک ویا مراکز پستی معتبر در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.

5. هزینه حمل بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن، در محل تحویل از خریدار نقدا دریافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبنای تعرفه و ضوابط  و بر اساس وزن و نشانی محاسبه می شود و فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس هیچ گونه دخل و تصرفی در آن ندارد.

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی به دقت ملاحظه فرمایید.

شرایط و ضوابط استفاده از سایت وخرید اینترنتی

استفاده از فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد. محتویات این صفحه در هر زمانی قابل تغییر است و این حق برای فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس محفوظ بوده که بدون اطلاع و هماهنگی قبلی، اقدام به،  به روزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه کند. کاربران موظف هستند که به صورت دوره ای به این صفحه مراجعه کرده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند.

1.خرید کالا از فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل  تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@hefazatip.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

3.اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ  گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

4. كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

5.فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه  مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

6. تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

7. سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

8. ارتباط فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس با کاربران از طریق hefazatip.com بر قرار می گردد و شماره پیامکی 10009131295411  وفقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

9.فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و  ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس ، سایت hefazatip.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

1. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس درج نموده است.

2. فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

3. ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در بعضی از موارد، به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا است.

4. مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

5. در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

6. خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا (حق انصراف)

1. قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

2. بعد از ارسال کالا: کالای خریداری شده به مدت 3 روز کاری (به شرط باز نشدن بسته بندی کالا ، بررسی کارشناسان فنی و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی حفاظت ایمن پارس بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده 37 قانون تجارت الکترونیک)

ب) گارانتی

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

خریدار گرامی لطفا پیش از خرید برای اطمینان از بروز بودن قیمت کالا با شماره 32340515-071 تماس حاصل نمایید
+
preloader