گروه فنی مهندسی حفاظت ایمن پارس با چندین سال سابقه درخشان، فعالیت کار خود را در زمینه صنعت سیستم های نظارتی، امنیتی و مراقبتی از سال 1388 با اتکاء به نیروی های متخصص فنی و مدیریتی خود وهمچنین استفاده از مطرح ترین برندها وتکنولوژی های روز دنیا در این صنعت آغاز کرد .

     فعالیت این مجموعه مشاوره، طراحی،فروش، اجرا ، پیاده سازی وپشتیبانی از کلیه سیستم های نظارتی شامل انواع دوربین های مداربسته HD و مبتنی برشبکه IP ، شبکه های کامپیوتری و مخابراتی، سیستم های اعلام سرقت آدرس پذیر، انواع درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد و کلیه سیستم های اعلام حریق متعارف وآدرس پذیرمی باشد و به ارائه سرویس های پر کیفیت ، امن و پیش تازانه می پردازد .

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، حفاظت ایمن پارس را بر پایه اصول هفت گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، اخلاق حرفه ای کسب وکار، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در این صنعت ، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

ما هدف رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌وکار‌ها ترویج می‌دهیم.
• ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیرمجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.
• ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح کیفی و کمی این صنعت را بهبود بخشیم.
• ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.
• بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان وهمکاران وفادار را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.
• به هیچ عنوان استفاده از تمام توانایی های فنی و تجربی همکاران عزیز در جهت رسیدن به اهداف مجموعه بزرگ خود را عیب ندانسته واز آن نیز استقبال خواهیم کرد.

خریدار گرامی لطفا پیش از خرید برای اطمینان از بروز بودن قیمت کالا با شماره 32340515-071 تماس حاصل نمایید
+
preloader