درباره ما

گروه فنی مهندسی حفاظت ایمن پارس با چندین سال سابقه درخشان، فعالیت کار خود را در زمینه صنعت سیستم های نظارتی، امنیتی و مراقبتی از سال 1388 با اتکاء به نیروی های متخصص فنی و مدیریتی خود وهمچنین استفاده از مطرح ترین برندها وتکنولوژی های روز دنیا در این صنعت آغاز کرد .

     فعالیت این مجموعه مشاوره، طراحی،فروش، اجرا ، پیاده سازی وپشتیبانی از کلیه سیستم های نظارتی شامل انواع دوربین های مداربسته HD و مبتنی برشبکه IP ، شبکه های کامپیوتری و مخابراتی، سیستم های اعلام سرقت آدرس پذیر، انواع درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد و کلیه سیستم های اعلام حریق متعارف وآدرس پذیرمی باشد و به ارائه سرویس های پر کیفیت ، امن و پیش تازانه می پردازد .

ما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه‌ی شدیدی به تکنولوژی روز بین همه‌ی ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می‌شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، حفاظت ایمن پارس را بر پایه اصول هفت گانه رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، اخلاق حرفه ای کسب وکار، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی گسترش دادیم. با باور این ارزش‌های سازمانی، در مسیر موفقیت حرکت می‌کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در این صنعت ، به ارزش‌های ساز‌مانی‌مان پایبندیم.

• ما هدف رسیدن به موفقیت و رشد را، در کسب‌‌وکار‌ها ترویج می‌دهیم.
• ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت‌هایمان ایجاد می‌کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام، بین همه‌ی اعضا و زیرمجموعه‌هایمان اتفاق بیفتد.
• ما تلاشمان را می‌کنیم که سطح کیفی و کمی این صنعت را بهبود بخشیم.
• ما نسبت به جامعه‌ای که در آن زندگی می‌کنیم بی‌تفاوت نیستیم.
• بهترین لحظه‌های زندگی کاری ما، زمانی است که صدای مشتریان وهمکاران وفادار را می‌شنویم و با آنها صحبت می کنیم.
• به هیچ عنوان استفاده از تمام توانایی های فنی و تجربی همکاران عزیز در جهت رسیدن به اهداف مجموعه بزرگ خود را عیب ندانسته واز آن نیز استقبال خواهیم کرد.