باطری

انواع باطری

امری بدیهی است که سیستم‌های امنیتی مختلف از جمله دوربین‌های مداربسته، سیستم‌های اعلام حریق و … به تجهیزات جانبی گوناگونی نیاز دارند تا بتوانند به درستی از محیط و لوکیشن مورد نظر محافظت نمایند. برای مثال، در سیستم‌های نظارتی مداربسته، دوربین‌ها به وسیله کابل‌ها و دیگر اتصالات به دیوایس‌های ضبط تصاویر وصل می‌شوند. سپس این دستگاه‌ها نیز به وسیله فیش‌های دیگری باید به صفحه نمایش متصل شوند. همانطور که مشاهده می‌کنید؛ تمامی این دستگاه‌ها برای انجام صحیح وظایف خود به منبع انرژی نیاز دارند.

خرید باطری در شیراز

در اکثر مواقع، انرژی مورد نیاز از طریق جریان برق شهری تامین می‌شود. اما اگر به هر دلیلی برق شهری قطع شود؛ تکلیف چیست؟ برای مثال، فرض کنید به علت کمبود برق، ساعاتی این منبع انرژی در دسترس نباشد یا به دلیل رخ دادن اتفاقات طبیعی مانند طوفان و … برق نداشته باشید؛ بدون تردید در چنین شرایطی سیستم‌های امنیتی نیز از دسترس خارج خواهند شد و هیچ تصویری نیز ثبت نمی‌کنند. نمونه دیگر از این شرایط زمانی است که امکان سیم کشی و دسترسی به منبع برق شهری وجود نداشته باشد یا اصلا در مناطق دور افتاده به نصب این سیستم‌ها نیاز باشد. وجود چنین مشکلاتی در سیستم اعلام حریق، درب‌های اتوماتیک، دوربین‌های مداربسته و … باعث شد ضرورت نیاز به باتری بیشتر مشخص شود. در واقع به همین دلیل است که انواع باتری را می‌توان به عنوان یکی از پرکاربردترین لوازم جانبی در نظر گرفت. به همین جهت، در ادامه شما را بیشتر با این تجهیزات جانبی آشنا می‌کنیم.

خرید باطری در شیراز

مشخصات انواع باطری

اگرچه هر یک از سیستم‌های امنیتی و نظارتی و همچنین درب‌های اتوماتیک به نوع خاصی از باتری‌ نیاز دارند اما هنگام خرید باتری مناسب سیستم خود باید به مشخصات زیر توجه کنید.

  • قدرت باتری: هرچه باتری قوی‌تر باشد، عملکرد بهتری نیز ارائه می‌دهد. به عبارت دیگر قدرت باتری به معنای عدم مواجه با قطعی، افزایش طول عمر سیستم و تجربه کاربری بی‌نظیر می‌باشد.
  • وزن سبک و قابل حمل: طراحی این وسیله باید به گونه‌ایی باشد که به راحتی بتوان آن را حمل و در هر مکانی نصب و راه اندازی نمود. در حقیقت، وزن آنها باید سبک باشد تا به آسانی در کیف یا جیب جا شوند و به سرعت نصب شوند. این ویژگی‌ها سبب می‌شود تا بتوان در محل‌های دارای محدودیت دسترسی نیز از آنها استفاده کرد.
  • کیفیت ساخت: کاملا واضح است که هرچه کیفیت ساخت باتری بیشتر باشد؛ استحکام و مقاومت آن نیز بیشتر خواهد بود. همین امر سبب عملکرد بی‌نقص و پایدار سیستم‌ها می‌شود.

خرید باطری در شیراز

خرید انواع باطری در شیراز

همانگونه که مشاهده نمودید وجود باتری برای انواع سیستم‌های امنیتی و نظارتی جزو ضروریات محسوب می‌شود. برند پرکاربرد و محبوب این لوازم جانبی، یورونت از نوع سیلد اسید است. به دلیل بکارگیری بهترین و باکیفیت‌ترین الکترولیت‌ها در این نوع باتری‌ها، دارای مقاومت و طول عمر بسیار بالایی (تا ۵ سال) می‌باشند. از دیگر مشخصات این نوع باتری می‌توان به قابلیت شارژ مجدد و شرایط نصب و نگهداری آسان آنها اشاره نمود. پس اگر شما هم برای سیستم دوربین مداربسته، دزدگیر، درب‌های اتوماتیک، سیستم اعلام حریق و … نیاز به خرید باطری در شیراز را دارید؛ پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه حفاظت ایمن پارس مراجعه نمایید. چرا که این فروشگاه معتبر ارائه دهنده کالاهای با اصالت و با کیفیت و مناسب‌ترین قیمت می‌باشد.