HD turbo

دوربین مداربسته Turbo HD

منظور از بکارگیری فناوری توربو HD در دوربین‌های مداربسته همان تکنولوژی مورد استفاده در دوربین‌های آنالوگ اما با کیفیت تصویر بسیار بالاتر می‌باشد. در حقیقت، برجسته‌ترین معضل سیستم‌های آنالوگ، کیفیت پایین تصاویر می‌باشد که با بکارگیری فناوری HD برطرف شده و کیفیت آن به سیستم‌های تحت شبکه رسیده است. سطحی کیفی تصاویر سیستم‌های نظارتی مجهز به فناوری توربو اچ دی آنچنان بالا است که می‌توان از آنها به عنوان دوربین‌های پلاک خوان استفاده نمود.

علاوه بر کیفیت تصاویر، قیمت مناسب سیستم‌های توربو اچ دی نیز از مزایا و علل کاربرد گسترده آنها در آپارتمان‌ها و فروشگاه‌ها به شمار می‌آید. به طور کلی می‌توان گفت که این تکنولوژی بیشتر به منظور استفاده کاربران سیستم‌های آنالوگ ویدئویی طراحی شد که تمایل دارند بدون نیاز به جایگزین کردن کابل کشی و با کیفیت بالا به مستندات ویدئویی دسترسی یابند.

دوربین مداربسته Turbo HD

 

به بیان دیگر کاربران می‌توانند با کمک همان تجهیزات خود، میزان کیفیت تصاویر را افزایش دهند. یکی دیگر از مزایای قابل توجه Turbo HD در سیستم‌های مداربسته سهولت نصب و استفاده از آنها است.

ویژگی‌های دوربین مداربسته Turbo HD

بهره گیری از تکنولوژی توربو اچ دی در سیستم‌ها مزایای بی‌شماری را به همراه دارد که برخی از مهم‌ترین آنها شامل موارد زیر می‌باشد:

  • برخورداری از کیفیت 4K و Ultra HD: همانطور که گفتیم کیفیت و وضوح تصاویر برجسته‌ترین مزیت و ویژگی این تکنولوژی به شمار می‌آید که کارآیی سیستم‌های نظارتی را تا حد چشمگیری افزایش می‌دهد.
  • قابلیت دید در شب بی‌نظیر: استفاده از سیستم بسیار کم‌نور در این سیستم‌ها، قابلیت دید در شب سیستم‌ها را به طور قابل توجهی افزایش می‌دهد. علاوه بر این وجود قابلیت PoC، پیشرفته‌ترین قابلیت‌های امنیتی را ارائه می‌دهد که موجب ثبت واضح و با کیفیت هر آنچه در شب تردد می‌کند؛ می‌شود.
  • افزایش امنیت با پرداخت هزینه کمتر: اگر بخواهید یک سیستم قدیمی آنالوگ را به سیستمی تحت شبکه ارتقا دهید و سیستم را به طور کلی تعویض کنید؛ به بودجه هنگفتی نیاز خواهد داشت. این در حالیست که در سیستم‌های HD اطلاعات روی بستر آنالوگ انتقال داده می‌شوند. به همین دلیل ارتقاء سیستم قدیمی آنالوگ به سیستم‌ جدید HD مقرون‌به‌صرفه می‌باشد و هزینه‌های مورد نیاز را کاهش می‌دهد. می‌شود.
  • سهولت نصب: برای نصب این نوع دوربین‌ها نیاز به سیم کشی اضافی نیست. چرا که می‌توان از کابل کواکسیال به طور همزمان برای ارسال تصویر و برق استفاده نمود.
  • برخورداری از قابلیت تشخیص هوشمند: این دستگاه‌ها از قابلیت‌های هوشمندی از جمله تشخیص چهره، آنالیز تصاویر و defocus detection برخوردار هستند.

دوربین مداربسته Turbo HD

خرید دوربین مداربسته Turbo HD در شیراز

کمپانی حفاظت ایمن پارس با ارائه خدمات مختلف در حوزه سیستم‌های نظارتی، امنیتی و مراقبتی و همچنین بهره گیری از به روزترین تکنولوژی‌ها، بیشترین میزان امنیت را برای مشتریان خود به ارمغان آورده است. یکی از محصولات این شرکت معتبر، سیستم‌های مداربسته مجهز به فناوری توربو اچ دی است.

تکنولوژی Turbo HD، کیفیت بالای تصاویر همراه با هزینه بسیار مقرون به صرفه را به ارمغان می‌آورد. همچنین کسانی که می‌خواهند سیستم آنالوگ خود را ارتقا دهند؛ با کمترین هزینه ممکن و عدم نیاز به تعویض کابل کشی می‌توانند به تصاویر باکیفیتی دست یابند.