پایه و براکت

خرید پایه و براکت

یکی از لوازم جانبی پرکاربرد در تجهیزات شبکه، براکت یا پایه دوربین مداربسته است که در انواع مختلفی تولید می‌شوند. این سیستم نظارتی به مرور زمان پیشرفت زیادی داشته است که سبب کارایی بیشتر و ایجاد تغییرات مثبت در شکل ظاهری آنها شده است. بدون تردید هنگام نصب دوربین مداربسته در شیراز با این موقعیت روبرو شده‌اید که به علت مدل و طراحی این سیستم، وجود مشکل در دیوار یا عدم امکان تنظیم زاویه دید مناسب نتوانید دوربین را نصب کنید.

پایه و براکت

در چنین شرایطی چه باید کرد؟ پاسخ این سوال «پایه دوربین مدار بسته» است که بسیاری از مشکلات را حل می‌کند. در واقع، Bracket از لوازمی است که جهت راندمان بیشتر و نگهداری این دوربین‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. در برخی از شرایط امکان نصب سیستم مداربسته بدون Bracket مخصوص وجود ندارد. برای مثال، موقعیتی را فرض کنید که دوربین باید در زاویه‌های خاص و با محدودیت دید یا در سقف و دیوار نصب شود؛ چنین شرایطی ضرورت استفاده از براکت را چندین برابر می‌کند. حال که از اهمیت این تجهیزات آگاه شدید؛ به سراغ معرفی انواع آنها می‌رویم.

انواع پایه و براکت

Bracket دوربین‌های مدار بسته را می‌توان با توجه به نوع حرکت و موقعیت نصب دسته بندی کرد. دسته بندی براساس حرکت پایه به دسته‌های زیر تقسیم می‌شوند:

  • متحرک: این نوع براکت‌ها قادرند به صورت افقی و عمودی حرکت کنند و دارای قابلیت تحمل وزن سنگین می‌باشند.
  • ثابت: از نام این مدل مشخص است که امکان حرکت یا جابجایی این پایه‌ها وجود ندارد و فقط برخی از مدل‌های آن دارای قابلیت تغییر زاویه دوربین می‌باشند.

پایه و براکت

  • مفصلی: نگهدارنده‌های مفصلی را می‌توان در جهت‌های مختلف تنظیم کرد. حتی می‌توان برخی از مدل‌های آن را در حالت‌های حرکت به سمت چپ و راست قرار داد. برخی دیگر از این نوع Bracket را می‌توان به چهار حالت چپ، راست، بالا و پایین تنظیم نمود. این قابلیت به کاربران کمک می‌کند تا به صورت دستی دوربین را به سمت زاویه دلخواه خود تنظیم کنند.

نوع دوم با توجه به موقعیت نصب طبقه بندی می‌شوند که عبارتند از:

  • ستونی: از این مدل برای نصب روی ستون‌ها استفاده می‌کنند که بیشتر در محیط‌های باز کاربرد دارد.
  • سقفی: برای نصب زیر سقف استفاده می‌شوند.
  • دیواری: این مدل برای تغییر زاویه دوربین (تا ۵۰ سانتی متر) کاربرد دارند.
  • گوشه برای فضاهای بیرونی: مناسب برای دوربین‌هایی با قابلیت چرخش مناسب و قابل نصب در گوشه‌های دیوار می‌باشد.
  • براکت برای دوربین‌های مداربسته دام: اگرچه این مدل دوربین نوعی سیستم مداربسته سقفی به شمار می‌رود اما با استفاده از این نوع Bracket می‌توانید دوربین دام را روی دیوار نصب کنید.
  • پایه دی لوکس: این نوع Bracket ها امکان نصب دوربین را روی دیوار، میز، سقف و محل‌های دیگر را ممکن می‌سازد.

پایه و براکت

خرید انواع پایه و براکت در شیراز

با خرید انواع پایه و براکت در شیراز می‌توانید از مزایایی همچون سهولت نصب، امکان استفاده برای تمام دوربین‌ها، قابلیت تنظیم در جهات مختلف، امان نصب در مکان‌های خاص و دارای محدودیت، عبور کابل از درون پایه، مقاوم در مقابل شرایط محیطی، حفظ و نگهداری دوربین و قیمت مقرون به صرفه بهره مند خواهید شد.

توجه داشته باشید که قیمت این لوازم جانبی بر اساس نوع، کیفیت، جنس، برند و … تعیین می‌شود. اگر به دنبال خرید Bracket با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم به فروشگاه حفاظت ایمن پارس مراجعه نمایید.