Login

Register

Login

Register

فروشگاه دوربین مداربسته در شیراز

گروه فنی مهندسی حفاظت ایمن پارس فعالیت خود در زمینه فروشگاه دوربین مداربسته در شیراز را از سال 1388 آغاز کرده است.فعالیت این مجموعه شامل مشاوره ، طراحی ، فروش ،اجرا و پشتیبانی از کلیه سیستم های نظارتی شامل فروش دوربین های مداربسته در شیراز ،شبکه کامپیوتری و مخابراتی ، سیستم های اعلام سرقت آدرس پذیر، انواع درب های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد و کلیه سیستم های اعلام حریق متعارف و آدرس پذیر می باشد و به ارائه سرویس های با کیفیت، امن و پیشتازانه می پردازد.در ادامه به برخی از خدمات گروه حفاظت ایمن پارس اشاره شده است.

آدرس:شیراز،خیابان قاآنی شمالی،جنب کوچه 14،روبروی بانک ایران زمین،حفاظت ایمن پارس

شماره های تماس:32340515-071 و 32355104-071

نمایندگی دوربین هایک ویژن در شیراز

دوربین های مداربسته هایک ویژن  از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و از سال 2017 تاکنون رتبه یک دوربین های مداربسته در دنیا هستند : حفاظت ایمن پارس نیز از همان سال های ابتدایی فعالیت خود ،در زمینه نمایندگی هایک ویژن در شیراز را آغاز کرده و تا امروز این فعالیت را ادامه داده است.

نمایندگی دوربین های مداربسته هایلوک درشیراز

برخی از دوربین های مداربسته تحت لیسانس و سرتیفیکیت کمپانی هایک ویژن تولید می شوند تا هم کیفیت آن ها حفظ شود و هم قیمت مناسب تری نسبت به دوربین های هایک ویژن داشته باشند.از جمله می توان به دوربین مداربسته هایلوک و ورتینا اشاره کرد.این محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در عین حال قیمت های به مراتب مناسب تر از محصولات هایک ویژن دارند.

انجام پروژه های مهم دوربین مداربسته در شیراز

بسیاری از پروژه های مهم دوربین مداربسته در شیراز توسط  گروه حفاظت ایمن پارس انجام شده است.برخی از این پروژه ها عبارتنداز : شهرداری شیراز، صنایع الکترونیک شیراز،شرکت گاز استان فارس،مجموعه باستانی کاخ ساسانی،مجموعه حمام وکیل شیراز،آرامگاه سعدی شیراز،درمانگاه امام رضا (ع) در شیراز،مجتمع تجاری زیتون در شیراز، انبار مرکزی اداره کل میراث فرهنگی استان فارس، هتل رودکی در شیراز، پاساژ یونیک شیراز و ….

برخی از ویژگی های متمایز گروه حفاظت ایمن پارس

  • این مجموعه نماینده ویژه محصولات دوربین مداربسته هایک ویژن ، هایلوک،اسپرادو و ورتینا در شیراز است که این امر سبب کاهش قیمت و افزایش کیفیت محصولات می شود.
  • همکاری این مجموعه با افراد متخصص در زمینه نصب دوربین مداربسته این امکان را به شما میدهد که از اجرای درست پروژه خود مطمئن باشید. همچنین به سبب تیم فنی قوی قادر به ارائه کارشناسی رایگان در محل می باشد.
  • همچنین اکثر محصولات این مجموعه مثل دوربین مداربسته خدمات پس از فروش و گارانتی دو ساله است برای بعضی از محصولات نیز گارانتی دوساله تعویض درنظر گرفته شده است این بدان معناست که در صورت هرگونه خرابی در دوربین ها می توانید با ارائه فاکتور به فروشگاه دوربین مدارربسته کاملا نو دریافت کنید.

خرید آنلاین محصولات

حفاظت ایمن پارس همچنین امکان خرید آنلاین را برای همه همشهریان عزیز فراهم کرده تا به راحتی به مقایسه محصولات خود بپردازند و خرید مطمئن و به صرفه ای داشته باشند.برای مشاهده محصولات از لینک زیر اقدام کنید.

بدون ديدگاه

ارسال دیدگاه

خریدار گرامی لطفا پیش از خرید برای اطمینان از بروز بودن قیمت کالا با شماره 32340515-071 تماس حاصل نمایید
+
preloader